Hallo Aad en Esther,
In 2019 zijn we al lekker gemaakt met de fietservaring van onze (schoon)zus en zwager die de 8 daagse fietstocht door Piëmonte bij Go2Piemonte hebben gedaan. 2020 zou ‘ons jaar’ worden. Door Corona is de vakantie 2 jaar uitgesteld. We kijken terug op 8 prachtige dagen waarin we door het prachtige en gevarieerde landschap hebben gefietst. Vanaf dag 1 hebben we ons laten verwonderen door de verre uitzichten tijdens de goed uitgezette routes die merendeels over rustige wegen gaan. Er is voldoende tijd om onderweg voor koffiestops en lunchpauzes of gewoon te turen over de lavendelvelden die in bloei stonden.
Je fietst over heuvelruggen met fascinerende uitzichten van 30 km links en rechts….en… oh ja, er moet ook nog aandacht worden gegeven op het verkeer. Over het algemeen fiets je over rustige routes waarbij je je gedachtes kunt laten afdwalen naar de oneindige vertes en de schoonheid van het landschap tot je door te laten dringen. Het was wat spannender om door een grotere stad te fietsen. Dit vergde een grotere alertheid. Zo ook de afdalingen. De accommodaties voor de overnachtingen waren gevarieerd, vaak met zwembad alwaar we na de fietstocht gebruik van hebben gemaakt. De bagage stond al klaar als wij aankwamen. Eigenlijk is alles tip top geregeld door Aad en Esther. Mede hierdoor hebben wij een onvergetelijke vakantie gehad. Tja, wat moet je er meer over zeggen: de heerlijk espresso’s aan de bar, de Italiaanse keuken, de wijn, de prachtige stadjes, eenzame kerken op heuveltoppen, dromerige stille dorpen, markten.
De factor geluk & toeval speelde natuurlijk ook een grote rol. We hebben prachtig weer gehad. (wolkje en zonnetje en 2x lichte een licht buitje) Goed smeren met factor 30-50 is een must! De wind op de huid door de fietssnelheid geeft verkoeling waardoor voor ons ook met 30 graden plus het goed te doen was. Let wel: ook met elektrische ondersteuning is het flink aanpoten op het beklimming van 10 km. en wat is er mooier om na een inspanning en bezweet te genieten van weer een nieuw ver uitzicht. Nederland was voor 8 dagen heel ver weg. Aad en Esther: bedankt voor jullie gevoel voor service en de organisatie.



